Dolibarr ERP Çözümleri

Açık Kaynak ERP & CRM
Günay Teknoloji

Tüm işinizi yönetmek için bir web paketi ...

Hepsi bir arada
İhtiyaçlarınız ne olursa olsun (Müşteri İlişkileri Yönetimi, Satış, İnsan Kaynakları, Lojistik, Stok, Faturalama, Muhasebe, Üretim, Pazarlama, Temel Yönetimi, Anketler, ...), kurulum yapabilirsiniz ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygulama ...
Küçük İşletmeler İçin Dolibarr ERP Çözümleri
Ölçeklenebilir Dolibar ERP ve CRM Çözümleri
Artık çift giriş yok
Özellikler/modüller arasındaki entegrasyon hazır ve "kutuda". Kullanıcılar, özelleştirme olmadan bile yazılımla hemen çalışabilirler.

Sürekli güncel kal

eni sürümlerin yükseltmeleri, tasarım gereği geliştirme sürecine entegre edilir. Böylece, Dolibarr'ı kullandığınız Dolibarr sürümünü ne olursa olsun ve herhangi bir veri kaybetmeden istediğiniz zaman en son sürüme yükseltebilirsiniz. Böylelikle kullanıcılar her zaman en son özelliklerden ve yeniliklerden yararlanır.
Perakendeler için ERP CRM ve MRP Çözümleri

Dolibarr Özellikleri

Hepsi bir arada yapı

Yalnızca istediğiniz özellikleri etkinleştirin : İhtiyaçlarınız ne olursa olsun (Müşteri İlişkileri Yönetimi, Satış, İnsan Kaynakları, Lojistik, Stok, Faturalama, Muhasebe, Üretim, Pazarlama, Temel Yönetimi, Anketler, ...), kurulum yapabilirsiniz ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygulama ...

 

Artık çift giriş yok : Özellikler/modüller arasındaki entegrasyon hazır ve "kutuda". Kullanıcılar, özelleştirme olmadan bile yazılımla hemen çalışabilirler.

 

Herhangi bir zamanda yükseltme : Yeni sürümlerin yükseltmeleri, tasarım gereği geliştirme sürecine entegre edilir. Böylece, Dolibarr'ı kullandığınız Dolibarr sürümünü ne olursa olsun ve herhangi bir veri kaybetmeden istediğiniz zaman en son sürüme yükseltebilirsiniz. Böylelikle kullanıcılar her zaman en son özelliklerden ve yeniliklerden yararlanır.

 

Özelleştirilebilir ve genişletilebilir bir uygulama pazaryeri herkese açıktır ve belirli ihtiyaçlar için Dolibarr'ı geliştiren yüzlerce harici eklenti için merkezi bir havuz görevi görür. Ayrıca, düşük kodlu Modül Oluşturucu yardımcısını kullanarak herhangi bir kodlama veya geliştirme çabası olmadan uygulamanızın özelliklerini kendiniz genişletebilir ve geliştirebilirsiniz. Modül Oluşturucu ihtiyacınız olan tüm özelleştirmeyi sunmuyorsa, iş hedeflerinize ulaşmak için özel geliştirme yoluna gidebilirsiniz.

Açık kaynak yazılım

Daha rekabetçi bir çözüm Ücretsiz Açık Kaynak Yazılımımız modelimiz sayesinde, binlerce geliştirici, testçi, çevirmen ve son kullanıcı Dolibarr projesinde çalışıyor. Bu nedenle Dolibarr her zaman yeniliğin ön saflarında yer alır.

 

Piyasadaki en kolay ERP ve CRM sistemi: Açık Kaynak modeli, geliştiricilerin ve kullanıcıların Dolibarr kullanıcı topluluğunun sürekli geribildirimleri ve katkıları sayesinde kullanıcı arayüzünü geliştirmelerine olanak tanır. Herkes Dolibarr uygulamasının geliştirilmesine katkıda bulunabilir. Bu, Dolibarr'ın neden bu kadar kullanıcı dostu hale geldiğini tanımlayan önemli bir faktördür.

Çoklu dağıtım modeli

Dolibarr uygulamasını istediğiniz yere kurun : Dolibarr 'ı yerel bir uygulama olarak veya çevrimiçi çevrimiçi makinesine yerel bir uygulama olarak kurabilir ve kullanabilirsiniz. Böylece Dolibarr 'ı herhangi bir yerden ve herhangi bir cihazdan kullanabilirsiniz.

 

Tüm platformlarda Temin içi veya SaaS uygulama olarak: Dolibarr çeşitli şekillerde kullanılabilir: otomatik yükleyici paketleri itibaren herhangi teknik bilgiye ihtiyaç duymadan Dolibarr ve tüm önkoşulları yüklemek , veya standart dağıtımından tüm İşletim Sistemi platformlarında ve PHP mimarilerinde (Windows, Mac, Linux) çalışıyor. Dolibarr, SaaS uygulaması olarak da mevcuttur.

 

Ortaklardan oluşan zengin bir ekosistem : Dolibarr Açık Kaynak yazılımı olduğundan, herhangi bir Açık Kaynak şirketinin size yardımcı olmasına veya ihtiyacınız olursa özel geliştirmeye katılmasına güvenebilirsiniz.

Dolibarr Modülleri

CRM & Satış

 1. Beklentiler / Müşteriler
 2. Fırsatlar
 3. Teklifler
 4. Satış Siparişleri
 5. Sözleşmeler / Abonelikler
 6. Yardım Merkezi / Destek Talebi

CMS, Web Sitesi, Hızlı Satış

 1. CMS / Web Sitesi
 2. Hızlı Satış Sistemi
 3. Restoran Yönetimi
 4. QR Menü

Finans & Fatura

 1. Alış Satış Fatura Yönetimi
 2. Banka Kasa Yönetimi
 3. Basit ve Gelişmiş Muhasebe Sistemi

Üretkenlik

 1. Proje, Görev Yönetimi
 2. Müdahale Yönetimi
 3. Takvim

İnsan Kaynakları Yönetimi

 1. Çalışanlar
 2. Gider Raporları
 3. İzin Yönetimi
 4. Zaman Yönetimi
 5. İşe Alım Yönetimi
 6. Üyelik Yönetimi

Ürün & Stok

 1. Ürün
 2. Hizmet
 3. Satın Alma , Onay Süreçleri
 4. Sevkiyat Yönetimi
 5. Üretim Yönetimi

Pazarlama

 1. Toplu E-Posta Servisi
 2. A/B Testleri ve Anketler

Entegrasyon

 1. APİ Servisleri
 2. 3.Parti Uygulama Erişimi
 3. Dışa Aktarma Araçları
 4. İçe Aktarım Araçları
 5. Geliştirici Araçları

Tüm işinizi yönetmek için bir web paketi ...

Dolibarr ERP CRM MRP Çözümleri