Endüstriyel Fotoğrafçılık ve Prodüksiyon

Endüstriyel Fotoğrafçılık Hizmetleri
Günay Teknoloji

Günümüzde ürünün tanıtımını sağlayan ve satışlarını arttıran en önemli faktörlerden biri profesyonel fotoğraf çekimidir.

Endüstriyel Fotoğrafçılık

 Endüstriyel fotoğrafçılık, ürün üretimi ve üretim yapılan yerlerin tanıtımında özenle belirlenen çekim açıları ile ön plana çıkartarak doğru kitleye ulaşmanızı sağlar. Ürün çekimleriyle birlikte mekân ve yer çekimleri de önemli rol oynamaktadır.

Endüstriyel Fotoğrafçılık Hizmetleri
Tanıtım Filmi Çekimi

Reklam ve Tanıtım Filmi

Bir kurum, şirket, firma veya markanın hem geleneksel hem de dijital medyadaki varlığı günümüzde oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Markaların hedeflenen başarıya doğru reklam stratejileri ve kreatif video içeriklerle ulaşması hedef kitle üzerindeki etkiyi maksimum seviyeye taşırken, potansiyel müşteri kitlesinin de oluşmasına olumlu katkılar sunmaktadır.

Fotoğraf İşleme

Kusursuz bir fotoğraf çekiminde olmazsa olmaz fotoğrafların işlenmesi, Düzenlenmesi, 

Fotoğraf İşleme Hizmetleri
Post Prodüksiyon ve Kurgu Hizmetleri

Kurgu ve Post Prodüksiyon

Film kurgusu sadece bir yazılımla çözülen bir konu değil bizim için; Kurgu, filmin post prodüksiyon sürecini bütünüyle etkileyen, bu nedenle işin sağlıklı devamı açısından entegre bir yapıda bulunması gereken bir servistir. 

Nerelerde Uygulanabilir

E-Ticaret

Eğer E-Ticaret Sitenizi daha başarılı bir hale getirmek istiyorsanız, rakiplerinizden bir adım önde olduğunuzu anlatabilecek görseller sunmalısınız. Potansiyel müşterilerinize kalite ve güven sağlamanın en iyi yolu bu.

 

Biz bu detayları bir araya getirerek, ürünün kalitesini anlatmanızı sağlıyoruz. Yüksek çözünürlüklü, farklı baskı boyutlarında kullanabileceğiniz, detayları gözler önüne seren ürün çekimi fotoğraflarını müşterilerimize sunuyoruz.

 

Neden Gereklidir?

Rakiplerde sıyrılmak için profesyonel ürün çekimlerine ihtiyaç duyulmaktadır. E-Ticaret sitelerinde kişiler satın alacakları ürünleri sadece görerek aldıkları için ürününüz ne kadar kaliteli olursa olsun fotoğrafların kalitesi bir o kadar ikna edici olması gerekmektedir.

 

Ürün Çekimleri:
• E-Ticaret siteleri, katalog, dergiler, afiş ve billboardlar,
• Toplantı ve sunumlarda kullanılabilecek özellikte hazırlanır.

Stil Life & Konsept

Markanıza ait hizmet veya ürünlerinizi odak noktasına taşıyarak ilgi çekici hale getirmek, güçlü tanıtım araçlarına sahip olmak istiyorsanız still life fotoğrafçılığı tamda size göre! Still life; herhangi bir objenin tüm detayları yakalanması ile anlatılması anlamına gelmektedir. Ürünlerinizi daha güzel, daha net ve dikkat çekici hale getirecek olan still life, hayallerinizdeki merak uyandıran fotoğraflar size ün kazandıracak…

 

Diğer fotoğraf çekimlerine göre daha dikkatli olmayı gerektiren still life çekimi; ürünün veya karenizin üzerindeki en küçük bir detay ya da leke tüm fotoğrafı mahvedebilmeye yetmektedir. Bunun sonucunda da marka imajınız küçücük bir sebepten dolayı maalesef ki zedelenebilir. Bu nedenle, ürün veya hizmetleriniz için profesyonel fotoğraf çekimi tercih edip yapmalısınız. Kendi alanında başarılı profesyonel fotoğraf çekimlerinde ise tüketici üzerindeki oluşturulan olumlu algı artırılır. Fotoğraf çekimlerimizin sonucunda ortaya çıkardığımız tüm profesyonel görselleri kataloglarda, web sitelerinde, kurumsal çekim kimlik çalışmalarında ve afişlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Still Life Fotoğraf Çekimi Neden Tercih Edilmelidir? 
Hayat detaylarda gizli! Ürününüzü en ince detaylarına kadar anlatmak ve tüketicinizin ilk izleniminde olumlu bir etkiye sahip olmak için en ideal çekim still life çekimidir. Tüketici üzerinde pozitif bir etki oluşturmaksa Sepya Studio ile oldukça kolaydır. Still life çekimleri sayesinde kalabalığın içinde dikkat çekebilir, afişlerde fark yaratabilir ve pazarlama gelirlerinizi yükseltebilirsiniz.

 

Still life fotoğrafçılığını tercih etmeniz için diğer sebepler;
• Farklı konseptler oluşturarak ürünlerinizi tüketiciye daha iyi anlatabileceksiniz.
• Ürünleriniz artık daha orijinal daha dikkat çekici.
• Çektiğimiz ürünler ile birlikte marka kimliğinizi pekiştirmiş olacaksınız.
• Piyasadaki tüm rakiplerinizin birkaç adım önüne geçeceksiniz.
• Büyük afişler ve billboardlar toplumun yoğun olduğu alanlarda fark edilmenizi sağlayacak.
• Satış ve pazarlama gelirlerinizi yükselteceksiniz.

Ev Tekstili & Dekorasyon

Özel ışıklandırmalar, farklı büyüklükte lens ve diğer tüm ekipmanlarla gerçekleştirdiğimiz ev tekstili ve dekorasyon fotoğraf çekimlerinde tam anlamıyla sizlere profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Ev tekstil, dekorasyon ve perde gibi birden fazla sektördeki tecrübelerimizi ortaya koyarak farklılıklar yaratmaya devam ediyoruz. Sizler için verdiğimiz tüm hizmetler arasında tercihinize bağlı olarak sizin mekânınızda veya stüdyoda yapılan fotoğraf çekimlerinin beraberinde, doğru renk ve doğru dokuyu yansıtan fotoğraf çekim hizmetleri de firmamız tarafından özenle ve düzenle kusursuz bir şekilde verilmektedir.


Tüm Detaylar Tek Bir Karede!
Ev tekstili ve dekorasyon çekimleri, kullanım alanının farklılıklarına göre stüdyo ortamında birbirinden farklı konseptler ile ya da modeller eşliğinde yapılmaktadır. Ev tekstili sektörü, kumaş, iplik, lif, pamuk, keten gibi birçok farklı ürünlerin kullanılması ile ortaya çıkan ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünlerin detaylarını yansıtmak temel sırlarımızdan biridir.


Neden Gereklidir?
Firmalar, sahip olduğu çeşitli maddeler ile ev ve dekorasyon alanında üretim yapmaktadır. Her işletmenin kendine özgü dokuma stilleri ve kalitesi bulunmaktadır. Firmaları birbirinden farklılaştıran dokuma işlemidir. Üretilen ürünlerin değer kazanması ve tercih edilmesi için büyük bir emek harcanan alandır. Ev dekorasyon ürünleri için ayrı bir dokuma işlemi yapılmaktadır. Bunu ön plana çıkarmak, firmaları birbirinden ayırt etmeyi sağlamak temel görevimizdir.

 

Ev tekstili ise çarşaf, nevresim, havlu ve perde gibi birçok ürünleri çatısı altında bulundurmaktadır. Ev Tekstili Fotoğraf Çekimleri, firma katalog çalışmalarında, E-Ticaret, kurumsal web sitelerinde ve farklı reklam araçları üzerinde yer almaktadır. Fotoğraf çekimlerinin öncelikli amacı ürünlerin tanıtım ve pazarlamasının yapılmasını sağlamaktır.

 

Ürünlerinizin hedef kitleye ulaştırılması için profesyonel fotoğraf çekimleri gerçekleştirilmektedir.

Gıda & Yemek

Gıda ve yemek fotoğrafçılığı hem göze hem de mideye hitap ettiği için tüm fotoğrafçıların deneyimlemek istediği bir çekim türüdür. Görsel şölen ve çekicilik açısından diğer tüm çekim yöntemlerine göre daha gösterişlidir. Gıda çekimleri, geniş kullanım yelpazesiyle; sosyal medya, menü, internet sitesi, basılı medya vb. aklınıza gelebilecek her alanda kendine yer bulur. GT; restoran, cafe ve işletmelerin fotoğraf ihtiyaçlarını etkileyici bir şekilde yansıtır ve müşterilerinizin iştahını artırır.


Görsel şöleni anımsatan sunumlar, fotoğraf çekimleriyle iştah arttıran tanıtımlara dönüşüyor… Kimse güzel hazırlanmış bir masaya, özel sunumlu bir yemeğe veya midenin yanı sıra göz doyuran bir tatlıya hayır diyemez. Bu sebeple herhangi bir restaurant veya cafede gözümüzün çarptığı ilk yer menüdeki gıda fotoğraflarıdır.

 

Neden Gereklidir?
Gıda ve yemek fotoğrafçılığı sektöründe görselliğin önemi ayrıdır.

Herkes çeker, biz iştah kabartırız!

Yaptıracağınız profesyonel menü çekimi, müşterinizin tercihi için etkili bir unsurdur. Ayrıca gıda üreticisi markalar da özenerek yaptığı ürünlerinin sunumu için yemek fotoğrafçılığı konusunda profesyonel destek almaktadır. Günümüzde sosyal medyanın varlığı sayesinde daha çok ilgi çeken gıda ve yemek fotoğrafçılığı ile siz de işletmenizi diğerlerinden bir adım öne çıkarabilirsiniz.

GT olarak gıda fotoğrafçılığında firmaya özel hikayeler oluşturuyor ve kurumsal destek veriyoruz.

Kozmetik & Bakım

Güzellik sektörü günümüzde dijital ortamda ve reklamcılıkta en çok dikkat çeken sektörlerden biridir. Kozmetik ve bakım fotoğrafçılığı bu sebepten dolayı fotoğraf alanındaki en göz alıcı yere sahiptir. Kozmetik firmalarının, güzellik sektörüne hitap eden üreticilerin GT'yi tercih etme sebebi; katalog, dijital medya gibi alanlarda kaliteli şekilde ürünlerini sergilemektir.


Kozmetik firmalarına sağladığımız profesyonel çekimler:
• E-Ticaret ve kurumsal sitelerde,
• Katalog ve dergilerde,
• Afiş, billboard, sokak reklamcılığı gibi alanlarda,
• Toplantı ve sunumlarda
kullanım imkanı sunar.


Kozmetik ve Bakım alanındaki çekimler öncesinde sektör incelemesi yapılır. Ardından stüdyo çekimlerinde ışık ve dekor düzenlemeleri yapılır ve ürünler en doğru ışıkta en iyi şekilde sergilenir. Kozmetik ürünlerinde mankenli çekim tercihi sunulur böylece kadınlara hitap eden sektörde firmayı öne çıkarmak daha da kolaylaşır. Çekimlerin ardından profesyonel dekupe / retouch işlemleri uygulanır ve firmaya özel olarak teslim edilir. Çözünürlük ayarları, istenen boyutlarda fotoğraf teslimi, ekibimiz tarafından özenle yapılır.


Neden Gereklidir?
Artık günümüzde internet kullanıcıları veya alışveriş yapan kişiler ürünü incelemeden satın almıyor. Kozmetik ve bakım çekimleri de kişilere güzellik sektöründe güven, kalite aşılıyor.


Küçük ya da büyük kozmetik firmaları profesyonel fotoğraf çekimleri ile:
• Ürünlerini daha yaratıcı bir şekilde tanıtabilirler.
• Tüketicilerin güveni kazanılır.
• Potansiyel müşterilerini etkileme imkânı yaratabilirler.
• Reklam ve pazarlama gelirleri yükselir.
• Daha fazla kullanıcıya ulaşılır.


Profesyonel kozmetik ve bakım ürünlerinin çekimleri sayesinde:
• Satışlarınızı daha fazla artırabilir,
• Yeni çıkan ürünlerinizi tanıtabilir,
• Müşterilerinizi ürünü satın almaya teşvik eder,
• Reklam ve pazarlama gelirlerinizi yükseltir,
• Online tanıtım ile dünyanın her yerine ulaşır,
• Farklı reklam modellerinde kaliteli görseller kullanabilirsiniz.

Ayakkabı & Çanta

Ayakkabı, çanta vb. ürünlerin profesyonel fotoğraf çekimlerini yaptırmak için bizlere ulaşarak teklif isteyebilirsiniz. Ürettiğiniz ve pazarladığınız ürünleri kendi ürünümüz gibi benimseyerek büyük bir hassasiyet göstererek ürünün fotoğraf çekimini ve ürün fotoğraf çekimi sonrası düzenlemelerini yapmaktayız.


GT olarak fotoğraf çekimlerimizde müşterilerimize daima en yüksek kalitede çözünürlüklü fotoğrafları sunmak için profesyonel ekipmanlarla çalışmaktayız.


Profesyonel ürün çekimleri ile:
• Müşterilerinizin ürünlerinizi detaylı bir şekilde incelemesine fırsat vermiş olursunuz.
• Aranan bir e-ticaret web sitesi olursunuz.
• Profesyonelliğinizi ve kurumsallığınızı gösterirsiniz.
• Ürün fotoğrafçılığı ile reklam gelirlerinizi yükseltirsiniz.
• Etkileyici ve akılda kalıcı görseller elde edersiniz.
• Güven verirsiniz.
• Alışveriş sürecini hızlandırmış olursunuz.

 

Ürün Fotoğraf Çekimi
Ürün fotoğrafçılığı günümüzde çoğunlukla E-ticaret web sitelerinde güncel olanı korumak ve ürünü en iyi şekilde yansıtmak amacıyla tercih edilirken, pazarlamadaki önemli özellikler arasında yer almaktadır. Özellikle ayakkabı ve çanta fotoğraf çekimi için ürünün her açısına eşit miktarda ışık düşmesi ve bu ışıkla birlikte çekilen ürünün kusursuz bir fotoğrafa sahip olması için kullanılan ekstra malzemelerin seçimini özenle yapıyoruz. Profesyonel fotoğraf makineleriyle çektiğimiz ayakkabı ve çantalar stüdyo ortamında hazırladığımız ışıklandırma sistemiyle üründeki detaylar çok daha belirgin çok daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

 

Standart ürün çekiminde ise:
• Sanal dünyada yarattığınız imajınızı sarsabilirsiniz.
• Müşterinizin istediğini bulamaması nedeniyle arama motorlarında sitenizin kalite puanı düşebilir.
• Güven kaybedebilirsiniz.
• Sektördeki değerinizi düşürür.
• Yararı olmayan bir hizmete bütçe ayırarak zarara uğramış olursunuz.

Takı & Aksesuar

Pırlanta, altın, yüzük, gümüş, mücevherat ve bijuteri gibi yansıma yapan ürünlerin detaylı bir şekilde kare kare görüntülenmesine dayanan takı ve aksesuar fotoğraf çekimi, en zor çekim türü olarak adlandırılır. Özellikle moda ve aksesuar sektörünün en çok tercih ettiği ürün çekimi türü olan takı ve aksesuar fotoğrafçılığı ile tanıtımı yapılacak ürünün en yüksek çözünürlükte, kalitede ve her mecrada kullanılabileceği görselleri oluşturulur. Takı ve aksesuar fotoğraf çekimleri ürünlerin kapalı veya açık mekânda, müşterinin dikkatini çekecek ve satın aldırmaya teşvik edici şekilde oluşturulur.


• Çekilen fotoğraflar:
• Markanızın web sitesinde,
• Katalog ve dergilerinizde,
• Afiş ve billboardlarda,
• Toplantı ve sunumlarda kullanılabilecek çözünürlükte hazırlanır.


Takı & Aksesuar Çekiminin Önemi Takı ve aksesuarların ürün çekimi her zaman müşteriyi ürünü satın almaya teşvik edici ve müşteride merak uyandırıcı unsurlarla hazırlanır. GT'nin profesyonel ekibiyle yapılmış olan takı ve aksesuar çekimi sayesinde markanın hedefleri tüketiciye ulaştırılır.


Neden Gereklidir?
Takılarınızı ve aksesuarlarınızın en iyi şekilde pazarlayarak satmak,
• Reklam ve pazarlama gelirlerinizi yükseltmek,
• Daha çok kullanıcıya tanıtım yapmak,
• Müşterinin merak ve ilgi gibi duygularını uyandırmak,
• Ürüne tüm dikkatleri çekmek ve hayranlık duymasını sağlamak,
• Takılarınızın özelliklerini ve kalitesini detaylarla anlatmak,
• Bilinirliğinizi artırmak istiyorsanız takı ve aksesuar çekimlerinden yararlanmalısınız.


Profesyonel Takı Ürün Çekimleri


Profesyonel stüdyo çekimleri ile tanıtılan ürünlerinizin profesyonel fotoğrafçıların ellerinden çıkması oldukça önemli. Ürününüzü tam olarak olduğu gibi yansıtan görsellerde ışık ne kadar önemli ise çekimi gerçekleştirecek kişi ve backstage hazırlıkları da o kadar çok önemli. Ortalama seviyeyi geçemeyen, fotoğraf çekimlerine bakıldığında amatör izlenimi yansıtan ve markanın vermek istediği mesajı tam olarak yansıtamayan klasik takı ve aksesuar çekimi memnuniyetsizlik yaratacaktır. Boşa harcanan para ve zamandan başka bir anlamı olmayan çekimler ile ayrıca:
• Ürün satışlarınızın sayısı oldukça düşer.
• Var olan ve olması yüksek ihtimalli potansiyel müşterilerinizi kaybetme ihtimaliniz yüksek.
• Markanızın imajı siz farketmeden zedelenebilir.
• Ürünlerinizi tanıtırken kullanıcıya vermek istediğiniz mesaja ulaşamazsınız.
• Yerellikten kurtulamaz ve dünyaya açılamazsınız.

Mekan & Mimari

Tüm mimari yapıların ve mekânların kendine özgü bir karakteri vardır. GT ekibi sizin anlamakta ya da görmekte zorlandığınız karakterleri ve mekânların tüm hikâyelerini ortaya çıkarıyor. Tarihi binalar, tiyatrolar, turistik tesisler, sergi mekânları, restoran ve kafeler, konser alanları, kütüphaneler vb. mimari yapılar mekân ve mimari fotoğrafçılık ile sergileniyor.


Mimari fotoğrafçılık; restoranınızı, firmanızı mağazalarınızı ve hizmet alanlarınızı müşterilerinize tanıtır. Mekân ve mimari fotoğrafçılık sektöründe özellikle tarihi binalar ve kendine has güzelliği olan yapılar iç ve dış profesyonel fotoğraf çekimi ile kaliteli görsellerle tanıtılır. Belirlenen konseptte, mekânın tüm güzelliğini ortaya çıkaran görseller oldukça zevkli bir mekân fotoğraf çekimi sürecini kapsamaktadır.


Reklamcılık ve tanıtım çalışmaları çoğunlukla televizyon ve internet üzerinden yapılıyor. Mekân ülkemizde mekân ve mimari fotoğrafçılığı ise yeni yeni dikkat çekiyor. Özellikle turizm sektöründe pansiyon, otel ve tatil köyleri ile fabrikalar ve spor salonları bu yöntemi kullanıyor.


Hangi mekânlar çekilir?
• Tarihi yapılar, Konser alanları, Kütüphaneler
• Oteller, pansiyonlar, Restoran, bar ve kafeler
• Holdingler, Vakıflar ve belediyeler
• Tiyatro ve sergiler, Mağazalar, AVMler vb.


Nerelerde kullanılır?
Geniş açılı lensler veya balık göz lensler iç mimari çekimlerde kullanılır. Dış mekân mimari çekimlerinde ise ultra geniş açılı lensler kullanıldığı olur. Böylece mekânınız tüm detayları ile en iyi şekilde yansıtılmış olur.


Görsel tanıtım modellerinden en etkili ve sonuç alınan alan mimari ve mekân fotoğrafçılığıdır. Bu nedenden dolayı mimari mekân fotoğrafçılık fiyatları diğer fotoğrafçılık hizmetlerinden daha maliyetli olabilir. Mekân fotoğrafçılığının en avantajlı yanlarından bir tanesi de dünyanın her yerinden kullanıcılara ulaşmayı sağlaması. İnternet aracılığı ile paylaşılan fotoğraflar, kullanıcıları sanki mekânın içindeymiş gibi gezdiriyorlar. 360 derece sanal tur ise bu hissi en çok veren tekniklerden biridir. Panoramik çekimler de aynı zamanda kullanılan bir diğer teknik. Web sitelerinde yer alan mimari ve mekân fotoğraflar etkili reklamların yapılmasını sağlıyorlar.


• Web siteleri,
• Afiş, Dergi,
• Fuarlar,
• Billboard,
• Broşürler,
• El ilanları,
• Sosyal medya araçları,
• Katalog vb

Endüstriyel Fotoğrafçılık

Üretim yaptığınız ürünler, üretim yaptığınız yer veya yerleri profesyonel ekibimiz ile fotoğraflıyoruz. Markaların ürün tanıtımları için kullanacakları yüksek çözünürlükte ve kalitede profesyonel fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz. Ülkemizde üretime dayalı bir endüstriye sahip olan firmaların ürünlerini potansiyel müşterilerine ulaştırabilmeleri için profesyonel fotoğraf çekimleri önemli bir aşamadır. Tanıtım ve ürün kataloglarından endüstriyel fotoğraf çekimi ile ürünlerinizin tanıtımını en kaliteli biçimde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçılık hizmeti web sitesi çalışmalarında ürünlerinizin kalitesini, müşterilerinize daha özenli ve doğru biçimde aktarılmasında önemli bir yer tutmaktadır.


GT, 2018 yılından beri birçok sanayi kuruluşu için endüstriyel fotoğraf çekimleri yapmaktadır. Endüstriyel fotoğrafçılık, ürün üretimi ve üretim yapılan yerlerin tanıtımında özenle belirlenen çekim açıları ile ön plana çıkartarak doğru kitleye ulaşmanızı sağlar. Ürün çekimleriyle birlikte mekân ve yer çekimleri de önemli rol oynamaktadır. Yapılacak tanıtım çalışmalarında potansiyel müşteriler için, üretilen ürünlerin, kullanılan teknoloji, hangi koşullarda üretildiği, üretim faaliyetlerinin yürütüldüğü yerde müşterilerin odak noktası olmak ile birlikte, firmaların teknolojik ve profesyonellik açısından hangi seviyede olduklarının sergilenmesi çok önemli bir yer tutmaktadır. Bu açıdan bakıldığında ise endüstriyel fotoğraf çekimi, yalnızca ürün çekimi olarak değerlendirilmemesi gerekir.


Endüstriyel Fotoğrafçılığı
Günümüzde ürünün tanıtımını sağlayan ve satışlarını arttıran en önemli faktörlerden biri profesyonel fotoğraf çekimidir. Hatasız görseller marka güvenilirliğini artırır. Her alanda müşterinin etkileşimde olduğu fotoğrafların kalitesi, bilinirliği ve günlük satış oranındaki artışı belirliler.


Ürününüzün kalitesini ve görünüm olarak potansiyelini açığa çıkarması için endüstriyel ürün fotoğrafçılığı fabrika ve üretim yerlerinin çekimleri profesyonel bir ekip tarafından yapılması son derece önem taşımaktadır. Profesyonel fotoğraf çekimleri yüksek çözünürlükteki kalitede olduğu için, billboard ve fuar standları gibi çalışmalarda da rahatlıkla kullanılması sağlanmaktadır. Fabrika ve üretim yerleri firmanın tanıtım faaliyetleri için endüstriyel fotoğraf çekimi yaptırarak yüksek çözünürlük ve kalitedeki fotoğraflar ile artı bir değer sağlar.


Endüstriyel ürün fotoğrafçılığı konusunda markamızın özenle yapmış olduğu çekimleri inceleyerek, referanslarımızı görebilirsiniz. Herkes ürünlerinin fotoğrafını çekebilir ama profesyonel fotoğraf çekimi ile size ve ürünlerinize olan yaklaşımın çok farklı bir noktada olacağını, deneyimli ekibimiz ve günümüz teknolojisine uyum sağlayan ekipmanlarımızla en doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Açılış & Etkinlik

Sektörünüze Attığınız İlk Adımları Profesyonelce Ölümsüzleştirelim! Bir markanın ya da şirketin açılışında, event ve etkinlik gibi organizasyonlarında profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerine ihtiyacı vardır. Sektöre yeni girecek ya da yıllardır hizmet veren firmalar yapacakları tanıtımlarda önemli yere sahip olan ve etkili bir iletişim aracı olan etkinlik fotoğrafçılığı sunumlarda, basının konumlandırmasında veya benzeri tanıtım materyallerinde kaliteli, profesyonel ve hedef kitleye uygun karelerin kullanılmasını sağlıyor. Yüksek çözünürlükte ve kalitede etkinlik fotoğraf ekibi tarafından hazırlanan açılış ve etkinlik fotoğrafları en güçlü tanıtım ayağı olan internet ve gazetelerde yer alır.


Açılış ve etkinlik görselleriniz, firmanızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlarken kaliteli fotoğraf arşivi oluşturmanızı ve yeni iş birlikleri kurmanıza da yardımcı olur. Açılış ve etkinlik fotoğrafçılığı sektöre attığınız ilk adımlarda bile sizi insanlara profesyonelce yansıtır. Bayi açılışınızı, yeni sezon defilelerinizi ve katılım gösterdiğiniz seminerleri binlerce insana aynı anda gösterebilme fırsatına sahip olursunuz.


Neden Gereklidir?
Firmaların web sitelerinde ve kataloglarında sergilemek amaçlı aldıkları açılış ve etkinlik fotoğrafçılığı hizmeti, turizmden tekstile, eğlence sektöründen otomotive kadar birbirinden farklı tüm sektörlerin tanıtımında etkin rol oynuyor. kurumsal kimliğinizi profesyonelce oluşturmanızı sağlıyor. Etkinlik fotoğrafçısı açılışlarınızın en başından sonuna kadar yanınızda olarak en güzel fotoğrafları yakalıyor.


Etkinlik Fotoğrafçılığı İle Nasıl Geliştiğinizi Belgeleyin İnsanlar artık güvenmedikleri kaliteli referansları olmayan firmaları tercih etmiyorlar. Ününü dünyaya duyuran markalardan alışverişlerini yapmayı tercih eden insanlar hizmet ve ürünleri iyice araştırıp inceliyorlar. Bu bağlamda firmaların açılış ve tanıtım etkinlikleriyle misafirlerine sunacakları fotoğraflara sahip olmaları gerekiyor. Tanıttıkları ürünün ya da açılan yeni bir şubenin profesyonel görselleri tanıtım araçlarında sergilenmesi ile müşterilere güven aşılamış oluyor. Siz de yeni açılmış ya da eski bir firma olun, gerçekleştirdiğiniz organizasyonlarda çektirdiğiniz fotoğraflar ile tahmin edemeyeceğiniz kadar etkili tanıtımlar gerçekleştireceksiniz. Kurumsal kimliğinizi fazlasıyla yansıtacaksınız.

Drone

Drone çekimleri ile markaların ve kurumların tanıtım videolarına dikkat çekici, özgün ve heyecan verici içerikler eklenir. Drone’ların video alanında sağladığı avantajlarla etkileyici tanıtım videoları ortaya çıkar.

 

Alanında uzman ekibi ve gelişmiş prodüksiyon imkânlarıyla GT, profesyonel drone çekimi hizmeti sunar. Firmanın sektörüne ve talep ettiği içeriğe uygun en iyi drone videoları ve en etkileyici drone görüntüleri marka için hazır olur.

 

Markadan gelen brief doğrultusunda gerekli planlama yapılır, metin yazarları tarafından oluşturulan metin müşteri kurumun onayından geçtikten sonra çekim aşamasına geçilir. Projenin içeriğine göre ileri teknoloji ekipmanlarla birlikte drone çekimi yapılır. GT diğer alanlarda olduğu gibi drone video çekiminde de en doğru stratejilerle en kaliteli içeriği sunar.

  • Hedef kitlenin dikkatini markanıza çekecek içeriklere sahip olun.
  • GT drone çekim hizmetiyle markanıza hareket katın.
  • Drone çekimi ile müşterilerinize yeni bir bakış açısı sunun.
  • Kaliteli içerik sahibi olun, markanızı dünyaya tanıtın.
  • Drone Videoları ile markanızın prestijini artırın.
  • Drone çekimi kullanarak rakiplerinizden önde olun.
  • İlgi çekici videolar ile iletişim etkinizi artırın.

Uygulama Eğitimleri ve WorkShop için

Fotoğraf Post Prodüksiyon Hizmetleri