Kurumsal

Günay Teknoloji, Otomotiv ve diğer endüstri alanlarında yenilikçi ve sürdürülebilir teknolojiler üretmektedir.
Günay Teknoloji
Uzmanlığımızı esnek ve maksimum etkiyle sunmak için üç farklı çalışma şekli geliştirdik. Her biri, işletmenizin temel ihtiyaçlarınıza, süreçlerinize ve kültürünüze uyarlanabilir.
İlk seferinde ve her defasında

Dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir teknoloji söz konusu olduğunda, GT verimliliğin esas olduğunu bilir.

bulb
Neden Günay Teknoloji
arrows
arrows

Neden

Siz daha rahat nefes alın diye sizin için kusursuz süreçleri düşünüyor, tasarlıyor ve sizin için üretiyoruz...

 

Teknoloji Dolu Günler Dileriz...

Yenilikçiyiz
Geçmişe bağlı kalmıyoruz çünkü zaman ileriye akıyor. Gelecek için çalışıyor, Gelecek için geliştiriyor, Gelecek için düşünüyoruz...
rocket
Güvenli ve birleşik bir dünya için öncü sürdürülebilir teknoloji
MÜŞTERİ ODAKLI

Müşteri odaklılık, zihniyetimize derinden yerleşmiştir ve bizi zamanında, maliyette ve kalite üzerinde teslim etmeye yönlendirir.

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, değerli ve sürdürülebilir çözümlerle fayda sağlamak için müşterilerimizle ortaklık yapıyoruz. Her birimizin yaptığı işlerle müşteri ilişkileri üzerinde bir etkisi olduğunu anlıyoruz, bu yüzden her zaman dürüstlük ve en yüksek profesyonel standartlarda hareket ediyoruz.

BÜTÜNLÜK

Etik davranış ilkelerimize saygı gösterilmediğinde sesimizi çıkarmayı seçerek dürüstlük içinde çalışırız. Etik olmayan ve uyumsuz eylemlere karşı sıfır toleransımız, olumlu ve özenle ilerlememizi sağlar. İş dışındayken bile GT'nin bütünlüğünü temsil ederek şirketin elçileri olarak hareket ediyoruz. GT Etik ve Uygunluk programı, şirketin iş uygulamalarının yalnızca geçerli yasalara, düzenlemelere ve ilkelere uygun olmasını değil, aynı zamanda tüm etik standart ölçütlerin üzerinde kalmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

SAYGI

Günlük etkileşimlerimizde bize rehberlik eder. Birbirimize, müşterilerimize ve ürünlerimize saygı duyuyoruz. Şeffaf ve dürüst iletişim yoluyla güven oluşturmaya odaklanıyoruz.

 

Tüm çalışanların dinlendiği ve bireyselliklerine değer verildiği kapsayıcı çalışma ortamları yaratıyoruz. Kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak, birbirimize ve tüm paydaşlarımıza da aynı düşünceli davranıyoruz.

YARATICILIK

Yaratıcılığa değer verir ve teşvik ediyoruz. Yaratıcılık genellikle olaylara farklı bir şekilde bakmak anlamına gelebilir ve işbirlikçi kültürümüz, fikirler üzerine inşa etmemize ve yaptığımız işi sürekli olarak iyileştirmemize olanak tanır. GT de herkesin fikirlerini hayal gücü ve tutkuyla ilerletmek için zamana, alana ve araçlara sahip olmasını sağlıyoruz. Çizim tahtasına geri dönmemiz gerektiğinde her zaman cesaretle hareket etmeye, fikirlerimize meydan okumaya ve süreçlerimizden öğrenmeye hazırız.

GT, yeteneklerinizi öne çıkarabileceğiniz fırsatlarla doludur.