Ürün ve Hizmetler

GT olarak işinize yatırım yapıyor, işinizi geliştirecek sayısız miktarda ürün ve hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İşletmenizi ileriye taşıyan değerler üretiyoruz.
Daha hızlı. Daha kolay. Daha yenilikçi.
SÜRDÜRÜLEBİLİR
Uzun vadeli bakış açısına sahibiz; İklim değişikliği ile mücadele ederken uzun dönemli bakış açısına sahip olmak gerektiğinin farkındayız. Gerek küresel ölçeğimiz, gerekse paydaşlarla kurduğumuz ilişkiler, iklim gündemine katkıda bulunabileceğimiz fırsatlar sunuyor. Bu kapsamda, hem kendi ekosistemimizdeki şirketler, hem de diğer kuruluşlar için rol model olmayı hedefliyoruz.
DİJİTAL DÖNÜŞÜM

GT, endüstri için ticari projeler uygularken IoT ve gelişmiş analitik alanlarında yeni dijital ürünler ve IP'ler geliştirmeye başladı. Yazılım alanında; GT CLOUD, Kurumsal Kaynak Planlama, Üretim Yönetim Sistemi, Montaj Yönetim Sistemi ve Uzaktan Varlık İzleme içeren endüstriyel bir IoT platformu geliştirilmiştir. İleri analitik alanında, sürdürülebilir operasyonlar sağlamak amacı ile son teknoloji çözümler geliştirilmiş ve müşterilerin mevcut süreçlerine entegre edilmiştir.

Çözüme mi ihtiyacınız var? Hadi doğru bir şekilde yapalım!
Sürdürülebilir Üretim ve Gelecek

Size en uygun sektör hangisi?

Otomotiv

Otomotiv tasarım ve kalite kontrol alanında 28 yılı aşkın tecrübemiz ile. Plastik parçaların tasarım, üretim, boya, montaj ve kalite kontrol süreçlerinde yanınızdayız.

Dış tedarik süreçlerinde parçaların farklı üreticiler tarafından boyanması renk farklılıklarını doğurmaktadır. Uzman renk yönetimi ve eğitimli kalite kontrol birimi, üretim alanına uygun geri bildirim göndererek üretimi optimize etmeyi ve üretilen bütün parçaların aynı renge sahip olmasını sağlamak.

Enerji

Enerji üretim sistemleri alanında 15 Yılı aşkın tecrübemiz ile doğalgaz dönüşüm santralleri, termik santraller, rüzgar türbini ve güneş enerji üretim santrallerinde mekanik bakım, enerji yönetim sistemleri, verimlilik analizi ve eski nesil santrallerin optimize edilerek doğa dostu hale getirilmesi

Maden

Maden işleme tesislerinde 18 yılı aşkın tecrübemiz ile tesis bakımları, proses tasarımı, prosese uygun tesis üretimi, inşaat, yer altı ocak güvenlik ekipmanları, maden sahası proses ve iş ekipmanları.

Aşınmaya karşı alümina seramik ve bazalt kaplama çözümleri.

Bunker - sevk hatları tasarımı ve üretimi.

Bulut Bilişim

Teknoloji alanında 9 yıllık tecrübemiz ve bulut mimarisi uygulamaları ile yazılım ekibimiz sizlere özel bulut yazılım ve nesnelerin interneti gibi alanlarda kusursuz süreçleri tasarlar ve üretir.

 

Nesnelerin interneti ile IOT çözümleri, güvenli uzaktan izleme ve kontrol imkanları tanımaktadır.

 

Bulut depolama ve sunucu hizmetleriyle donanım yatırım maliyetlerini büyük ölçüde düşürerek veri merkezinizi güvenli buluta taşıyın.

Perakende

Otel, Restoran ve Mağzacılık sektörleri için tam kapsamlı bulut tabanlı satınalmadan satış ve satış sonrası destek gibi tüm süreçlerinizi GTERP ile buluta taşıyın.

Tekstil

Tekstil renk yönetimi, dijital baskılı kumaşlar için profil oluşturulması.

Projeye mi ihtiyacınız var? Hadi doğru bir şekilde üretelim!