Mekanik Bakım Hizmetleri

Günay Teknoloji

Dişli Kutuları, Enerji Santralleri ve Halatlı Taşıyıcı Sistemler.

Endüstriyel Redüktör Hizmetleri

  • Endüstriyel Şanzıman Tamiri
  • Alan hizmeti
  • Denetim Raporları
  • Kök Neden Araştırması
  • Devreye Alma ve Devreye Alma Hizmetleri
  • Endüstriyel Şanzıman Garanti Hizmetleri

Detaylı servis bilgisi için Blog makalemize göz atabilirsiniz. 

Türbin Bakımı

Türbin Bakımı

Kapsamlı deneyimimizi her gün kullanmak üzere ortaya koyuyoruz - ortaya çıkan endüstri zorlukları için yeni çözümler geliştiriyor, sınıfının en iyisi teknolojileri benzersiz segment ihtiyaçlarına uyarlıyor ve performans gösterecek şekilde tasarlanmış bir güç kaynağı oluşturuyoruz.

Halatlı Taşıyıcı Sistemler

Taşıyıcı sistemlerde dişli kutuları halat tertibatı gibi bütün kritik alanlardaki ekipmanların bakımı ve onarımı.

Halatlı Taşıyıcı Sistemler

Uygulama Alanları

Buhar Türbinleri

Tek bir inceleme, Mitsubishi, Siemens ve GE buhar türbini için yedek parça, BHEL için onarım, yükseltme veya dijital çözüm olsun, 90'dan fazla OOEM markasına hitap edecek uzmanlığa sahibiz. Yalnızca 2019'da OOEM ST jeneratörleri ve jeneratörlerinde yaklaşık 60 kesinti gerçekleştirdik ve çok yıllı hizmet anlaşmaları aracılığıyla 60'tan fazla OOEM buhar türbini ve jeneratörünü destekliyoruz.

Gaz Türbinleri

Sınıfının en iyisi endüstriyel gaz türbini onarım ve bakımı


Parça satın alma programımız ve akıllı onarımlar gibi sınıfının en iyisi onarım çözümleri uygun maliyetlidir, operasyonel ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kapsamlandırılmıştır ve arıza sürenizi azaltmak için optimize edilmiştir. Büyük ölçüde müşteri geri bildirimlerinden hareketle, adımları, maliyetleri ve hepsinden önemlisi zamanı ortadan kaldırmak için ağır hizmet tipi gaz türbini onarım çözümlerimizi modernize ettik.

Enerji Santralleri

Günay Teknoloji, dünyanın herhangi bir yerinde en yüksek değere sahip basit çevrim ve kombine çevrim enerji santrallerini sunmak için teknolojiyi, deneyimi ve insanları bütünleştirir. Bu değer, yakıtı elektriğe dönüştürmenin en düşük yaşam döngüsü maliyetini sağlayan teknolojilerden gelir.

Rüzgar Santralleri

Günay Teknoloji'nin en büyük avantajlarından biri, rüzgar enerjisi işinin tüm alanlarında başarılı ve küresel olarak faaliyet gösteriyor olmamızdır: Karada, Açık Denizde ve Serviste. Optimize edilmiş ve akıcı bir katalog ile her proje ve değişen saha koşulları için en iyi ürün ve hizmeti sunuyoruz.

Dişli Kutuları

Şanzımanınız çalışmayı bıraktığında, mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde çalışması gerekir. Çoğu durumda, mevcut bir dişli kutusunun verimli bir şekilde onarımı, operasyonunuzu tekrar çevrimiçi hale getirmenin en hızlı ve en ucuz yoludur. Uzman ekibimiz, tüm marka endüstriyel dişli kutularını onarma konusunda onlarca yıllık deneyime sahiptir.

Ortaya çıkan zorluklara uyum sağlayan çözümler için
Ağır hizmet tipi gaz türbini onarımları