Otomotiv Proje Danışmanlığı

Otomotiv Proje Danışmanlığı
Günay Teknoloji

Yan sanayide yeni hatlar kurulurken ana sanayi ile tüm ihtiyaçlarınızı birlikte belirliyor ve kusursuz bir proses tasarlıyoruz

Onay Süreçleri

Tedarik sürecinde proje dağlımı yapılırken yan sanayiler ve ana sanayiler arasındaki tüm sürecinizi yöneterek üretim hattınızın ve üretilen ilk parçaların onay süreçlerini birlikte yönetiyoruz.

Proje Danışmanlığı Onay Süreçleri
Proje Danışmanlığı

Kalıp Desen Onayı

Plastik enjeksiyon kalıplarında desen tasarımı ve desenin kusursuz kalıba ve kalıptan parçaya aktarılması için tüm kalıp desen uygulama işlemlerinizde süreçleri yönetiyoruz.

İlk Üretim Süreçleri

Yeni üretilecek araçlarda parçaların tedarik zincirine uygun olarak uygun yan sanayiye yönlendirilmesi üretim sürecinin adapte edilmesi ve parçaların maksimum kalitede araca monte edilmesine yönelik tüm süreçlerini takip ediyoruz.

Proje Danışmanlığı İlk Üretim Süreçleri
Hangi Sektörlerde Uygulanabilir

Otomotiv

Yeni hat devreye alınması, Plot uygulamaları, Renk tasarımı gibi tüm süreçlerin takibi, Üretilen parçaların ana sanayi tarafından onaylanması ve kalite kontrol süreçlerinin incelenmesi ve uygulanması.

Talaşlı İmalat

Kalıp imalatı faklı bölgelerde yapılırken kalıp iç desenleri el ile usta zanaatkarlar tarafından yapılmaktadır. Desen uygulaması ve desenin plastik parçaya sorunsuz bir şekilde aktarılması için uygulama ve onay süreçlerinizi yönetiyoruz.

Devreye alınacak proje konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?
Otomotiv Proje Danışmanlığı