Oğuzcan Günay Tasarım Stüdyosu

Client

Oğuzcan Günay

Services

Yönetim

Date

25/11/2020

OGDS Hizmetler
arrow-left
arrow

PROBLEM

Türkiye sınırları içerisinde minimal bir alanda çalışmalar yapabilen ve çeşitli ajanslar ile bağlantısı olan ve ilgili çalışmaları alanında uzman partner ajanslarıyla birlikte yapmayı başarabilen bir çalışma ortamı bulunmamaktadır.

NELER YAPTIK

Oğuzcan Günay Tasarım Stüdyosu ile Amerika'da bulunan tasarım ofisimiz ile batı kültürüne ait minimal çizgileri ve çalışma ortamını Türkiye'ye getiriyoruz. 

 

Türkiye'de de yenilikçi tasarım anlayışını ve dijital pazarlamayı önemseyerek ilkelerine bağlı kalan ve minimal çizgiler doğrultusunda müşterisinin her isteğini yapan değil müşterisinin hedef kitlesinin isteklerini yerine getiren bir ajans olmayı hedeflemek.

Konvansiyonel reklam ajansı değiliz. Bildiğiniz global reklam ajansı değiliz. Yeni yöntemlere, yeni işbirliklerine, yeni fikirlere açık, yaratıcı insanlar topluluğuyuz.
OGDS, markaların müşterileriyle güçlü, samimi ve uzun soluklu ilişkiler kurmalarını sağlamak için varız.

Markalar bir anlam ifade etmeli...

Sürekli değişen, karmaşık ve belirsiz artan tüketici beklentileri ve yıkıcı teknoloji dünyasında, markaların büyüme zorluğuna yükselirken kültür hızında hareket etmesi gerekiyor.

 

Oğuzcan Günay Tasarım Stüdyosu bir büyüme ortağıdır - kısmen yaratıcı ajans, kısmen danışmanlık ve kısmen teknoloji şirketi, uzmanlarımız tüm marka ve müşteri deneyimi boyunca ilham verir.

UZMANLIKLARIMIZ

  • Dijital pazarlama
  • Konvansiyonel reklam ürünleri
  • E-Ticaret uygulamaları
  • Reklam danışmanlığı

Yaratıcılık iş sorunlarını çözer.

OGDS, ilham vermek ve büyüme sağlamak için uçtan uca uzman yeteneklere sahiptir.